a
HomeSEKTÖRLERParisli charma dore Türkiyede

Parisli charma dore Türkiyede

Parisli charma dore Türkiyede

Dünyanın çeşitli yerlerinde koku analizi yaparak, koku kütüphanesi alt yapısını oluşturan charma dore; yaşayan bir çiçeğin ya da bitkinin, hatta bir bebeğin masum teninin kokusunu analiz edebilen teknolojiyle; doğadaki en muhteşem kokuları Paris’te geliştirerek Türkiye pazarına sunuyor. 

Yeni koku trendleri ve akımlarını sonsuz bir tutku ile hayata geçiren charma dore, en yenilikçi 6 farklı kokusuyla Parizyen kadınlarla birlikte Türk kadınlarının da yeni tercihi olacak. charma dore, hayatın en özel anlarından ve kadın ruhundan ilham alarak doğanın sunduğu eşsiz zenginliği, dinamik, yenilikçi ve yaratıcı dünyasında hiç bitmeyen tutkuyla harmanlıyor.

Senin kokun senin tenin

Her kadın biriciktir. Her kadının kokusu kendine hastır. Privilege, The City, Noir, Narco De Blue, King, Desire serileri ile Türk kadınının hayatına yepyeni bir dokunuş kazandırmaya tutkulu charma dore en özel kokulara hayat veriyor. Charma dore parfümleri seçkin satış noktalarında ve https://charmadore.com/ adresinden online satın alabilirsiniz.

Paylaş :
Bu Makaleye Puan Verin
Yorum Yok

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalıdır.