a
HomeMEKANMiniklerin sömestir keyfi, “Buyaka Ice Dream” ile taçlanacak

Miniklerin sömestir keyfi, “Buyaka Ice Dream” ile taçlanacak

Miniklerin sömestir keyfi, “Buyaka Ice Dream” ile taçlanacak

Keyifli ve ferah alışverişin adresi Buyaka AVM, sömestir tatilini hem eğlenceli hem de öğretici bir etkinlik ile buluşturmaya hazırlanıyor.

Buz pateni coşkusu, Buyaka’da!

17 Ocak – 2 Şubat 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek Ice Dream etkinliğinde, paten alanına gelen minikler, deneyimli antrenörlerin gözetiminde dengede durmayı öğrenerek; buz pateni coşkusunu havada uçuşan baloncuklar ve karlar içinde en güvenli şekilde yaşayacak.

Eğitim, 17 gün sürecek

Buz pisti üzerinde 17 gün boyunca eğitim görecek minikler, Buyaka’da yapacakları gösteriler ile kayma eğitimini daha eğlenceli hale getirecek. Buyaka Alışveriş Merkezi 17 Ocak – 2 Şubat tarihleri arasında, buz pateni coşkusunu yaşamak isteyen tüm çocukları bekliyor.

Buyaka Hakkında
Buyaka Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım İşletmeciliği Anonim Şirketi tarafından hayata geçirilen Buyaka yaşam projesinin, alışveriş merkezinin yönetim ve kiralaması, Navispera tarafından yürütülüyor. 110.000 m 2 ’lik inşaat ve 32.000 m 2 ’lik kiralanabilir alışveriş merkezi
alanı, her biri 21 kattan oluşan 4 ofis kulesi çok fonksiyonlu bir proje olan ve toplamda 350 milyon USD yatırımla gerçekleştirilen “Buyaka”, Anadolu Yakası’na yeni bir yaşam tarzı sunuyor. Bünyesinde ulusal ve uluslararası 177 mağazası ile yüzde yüz doluluk oranını yakalayan Buyaka Alışveriş Merkezi; modern mimarisi, moda, eğlence, teraslı cafe restoranları ve yeme-içme alanlarının yanı sıra dört kattan oluşan ve 1.200 araç kapasiteli otoparkı ile dikkatleri çekiyor.

Paylaş :
Bu Makaleye Puan Verin
Yorum Yok

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalıdır.