a
HomeYAZARLARMedipol İK nın Yıldızlarını Seçti

Medipol İK nın Yıldızlarını Seçti

Medipol İK nın Yıldızlarını Seçti

Kavacıktaki Güney Kampüste üniversitenin İnsan Kaynakları Kulübü tarafından düzenlenen törende, İstanbul Medipol Üniversitesi öğrencilerinin oylarıyla farklı sektörlerden çok sayıda firma ve kişi ödüle layık görüldü.

Törenin açılış konuşmalarını, İstanbul Medipol Üniversitesi İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi Dekan Vekili Doç. Dr. Mehmet Babacan ile İnsan Kaynakları Yönetimi Bölüm Başkanı Doç. Dr. Pelin Vardarlıer gerçekleştirdi. Konuşmasında Türkiyenin kalkınma hikayesinde vizyoner bir bakış ortaya koymaya çalıştıklarını söyleyen Babacan, eğitim kalitelerini uluslararası standartlarda kanıtlamak için akreditasyon süreçlerine başarıyla devam ettiklerini belirtti. 

Uzun süredir hazırlandıkları törenin kendileri için gurur verici olduğunu ifade eden Vardarlıer,”Medipol İK Ödüllerini farklı alanlarda yıldız olma özelliği gösteren firmaların ya da kişilerin; başarılı uygulamalarının, topluma olan katkılarının ve yenilikçi/yaratıcı girişimlerini tanıma fırsatının; üniversiteli gençlerimize örnek teşkil ederek, özendirilmesi ve yapılan projelerin desteklenmesi amaçlı düzenlemekteyiz” şeklinde konuştu.

2. Medipol İK Ödülleri’ne hak kazanan kişilerin ve firmaların belirlenmesi için halka açık bir aday oylaması yapıldı. Bu oylamanın web sitesi üzerinden paylaşılan anket sisteminde oluşturulduğunu belirten Vardarlıer, aday oylamasına sunulamayan kategorilerde Jüri ya da Secretcv.com veri tabanına başvurulduğunu ifade etti. Törende 2 farklı kategori ile 35 ödül sahipleriyle buluştu.

Ödül töreninde işletme kategorilerinde ödül alan kurumlar şöyle:

Yılın inovasyon hızlandırma kurumu: Bilgiyi Ticeretleştirme Merkezi, yılın en çok çalışılmak istenen kurumu: Koç Holding,  yılın en çok stajyer alımı yapan kurumu: Yapı Kredi Bankası, yılın en çok yeni mezun çalıştıran kurumu: Turkuvaz Medya,  yılın çalışana değer veren kurumu: Yemeksepeti,  yılın en çok çalışan gelişimini destekleyen kurumu: QNB Finansbank, yılın sosyal medyayı en faydalı kullanan kurumu: Trendyol,  yılın en çok ilan yayınlayan kurumu:  Watsons,  yılın en başarılı insan kaynakları uygulaması: ING Bank,  yılın en iyi sosyal sorumluluk projesi: Akbank Şehrin İyi Hali,  yılın en yeşil insan kaynakları (Çevre Dostu kurumu: Yves Rocher,  kadınları iş hayatında destekleyen kurum: LC Waikiki,  başvuru sonrası adaya en hızlı dönüş yapan kurum: CMC,  işe alımda sosyal medyayı en etkin kullanan kurum: Teknosa,  insan kaynaklarında dijitalleşmede en iyi kurum: Mental HR,  hayvan hakları duyarlılığı en yüksek olan kurum: Migros.

Ödül töreninde özel ödül kategorilerinde ödül alanlar ise şu şekilde:

Kariyerinde engel tanımayan profesyonel: Tuğba Erbilen Gültekin, başarısıyla fark yaratan sporcu: İbrahim Çolak, insan kaynaklarına en çok katkı yapan yazar: İdil Türkmenoğlu, yılın en beğenilen gazetecisi: Müge Anlı, yılın en beğenilen haber spikeri: Ece Üner, yılın en iyi girişimcisi: İbrahim Yılmaz, yılın en fayda sağlayan sosyal medya fenomeni: Eylül Öztürk,  yılın en iyi insan kaynakları blogger’ı: Sinem Işık,  yılın en iyi dergisi: KLASS Magazin, yılın en iyi köşe yazar: Gülse Birsel,  yılın en çok izlenen TV programı: Temizlik Benim İşim – Kadir Ezildi, yılın en çok dinlenen sanatçısı: Ufuk Beydemir,  yılın en iyi ses getiren sanatçısı: Irmak Arıcı,  yılın en iyi müzik grubu: Manga, yılın müzik insanı: Ceylan Ertem, yılın en iyi oyuncusu: Taner Ölmez, yılın en iyi farkındalık yaratan dizisi: Mucize Doktor, yılın engel tanımayan kurumu: Mutluluğun Adresi.

Paylaş :
Bu Makaleye Puan Verin
Yorum Yok

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalıdır.