a
HomeİŞ DÜNYASIZomato 1 ayda 4 büyük işe alım günüyle rekora koşuyor

Zomato 1 ayda 4 büyük işe alım günüyle rekora koşuyor

Zomato 1 ayda 4 büyük işe alım günüyle rekora koşuyor

22 ülkede, 1 milyondan fazla restoranın gerçek menü bilgilerine sahip olan Zomato, genç ve dinamik ekibini büyütmeye tüm hızıyla devam ediyor. Bir ayda dördüncü büyük işe alım etkinliğini gerçekleştiren şirket, Türkiye ekibine son bir ay içerisinde 22 kişiyi daha dahil etti.

Kişilere belirledikleri harita üzerinde ve seçtikleri bütçe aralığında yeme-içme mekanlarını listeleyen Zomato, ilkini geçtiğimiz ay düzenlediği İşe Alım Günü´nün dördüncüsünü 11 Temmuz´da Zomato Türkiye ofisinde gerçekleştirdi. Hızlı mülakat yöntemiyle ilanlarına başvuran tüm uygun adayları aynı anda görüşmeye davet ederek gerçekleştirdiği işe alım etkinliklerinin farklılığıyla medyanın da dikkatini çeken Zomato, ekibine bir ayda 21 kişiyi dahil etti.

Zomato kariyer sayfasında ve çeşitli sosyal medya platformlarında yer alan iş ilanlarının daha fazla kişiye ulaşmasını istediklerini söyleyen Zomato Türkiye Ülke Müdürü Ali Servet Eyüboğlu, bu senenin sonuna kadar satış ekibinin sayısını 100´e kadar çıkarmayı hedeflediklerini ve sektörün en büyük satış ekibine sahip şirket olma yolunda ilerlediklerini vurguladı.

Paylaş :
Bu Makaleye Puan Verin
Yorum Yok

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalıdır.