a
HomeİŞ DÜNYASISeçme ve Yerleştirme Zirvesi

Seçme ve Yerleştirme Zirvesi

Seçme ve Yerleştirme Zirvesi

Hızlı büyüme ve kalıcı olmanın her organizasyonun hedefi olduğu günümüz iş dünyasında, seçme ve yerleştirme oldukça kritik bir önem kazanmıştır. Zaman alıcı olduğu kadar, hassas olan bu sürece dair ne kadar çok bilgiye sahip olunur ve doğru uygulamalar yapılırsa gelecekte o kadar az maliyet, daha az iş yükü ve sürekli başarı sağlanacaktır.

Ergmer Danışmanlık tarafından 16 Nisan 2009 tarihinde Ankara A City Alışveriş Merkezi Gülen Sahne´de düzenlenecek olan Seçme ve Yerleştirme Zirvesi´nde bir çok farklı şirketten yönetici ve uzmanın görüş ve uygulamalarını dinleme imkanı bulunacaktır.

Sürecin aşamaları çeşitli başlıklar halinde ele alınıp, yorumlanacak ve fikir alışverişleri yapılacaktır. Zirve, İnsan kaynakları yöneticileri, uzmanları, seçme yerleştirme sorumluları ve tüm yöneticilerin faydalanabileceği bir platform olacaktır.

Yenibiriş ana sponsorluğundaki Zirve´de, açılış konuşmaları ve danışman Nurdoğan Arkış´ın keyifli sunumunun ardından, Thomas 16 PF Kişilik Envanteri, Predictive Index gibi kişilik testlerinin anlatılacağı zengin bir oturum gerçekleşecektir. Öğleden sonraki ilk oturumda yetkinlik bazlı mülakat tekniği ve değerlendirme merkezi uygulamaları anlatılacak, KRM Danışmanlık, Biofarma gibi firmalar deneyimlerini aktaracaklardır. Bir diğer oturumda ise Soyak Holding´ten Berrin Tavman, Aselsan´dan Asu Özbilgin, Sinpaş´tan Birşen Ekici, şirketlerindeki uygulamaları bizlerle paylaşacaklardır Sonraki oturumda alternatif tekniklerden Huy Kalıbı ve Antrofotos´a yer verilecektir.. En son olarak da Ayfer Aytöre´nin doğru insan seçmek üzerine, uygulamada karşılıklı yaşanan sıkıntılara değineceği sunumuyla kapanış yapılacaktır.

Thomas firması, zirve öncesi tüm katılımcılara ücretsiz olarak kişilik envanteri yapacak olup, zirve günü diğer firmalarımızın da farklı sürpriz uygulamaları olacaktır.

Paylaş :
Bu Makaleye Puan Verin
Yorum Yok

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalıdır.