a
HomePERAKENDEMAKRO PRATİKTEN 2 YENİ MAĞAZA

MAKRO PRATİKTEN 2 YENİ MAĞAZA

MAKRO PRATİKTEN 2 YENİ MAĞAZA

Gıda perakendeciliği alanında 25 yıldır hız kesmeden süren başarılı yolculuğunu, inovatif yatırımlarla sürdüren Makro, müşterilerinin alışveriş deneyimini pek pratik ve keyifli bir sürece dönüştürmeye yönelik çalışmalar yapıyor. Son olarak Makro Pratik konseptiyle oldukça ilgi çeken ve ilk Makro Pratik mağazasını 7 Mayıs tarihinde, Ankara Şentepe´de açan Makro, iki yeni Makro Pratik mağazasını daha Gölbaşı ve Keçiören´de müşterileriyle buluşturdu.

Gerçekleştirdiği yatırım ve teknoloji hamleleriyle ilklere imza atan Makro, müşterilerinin alışveriş deneyimini çok daha pratik ve keyifli olacak şekilde yapılandırmaya devam ediyor. Son olarak inovatif bir konsept olan Makro Pratik mağazalarıyla müşterilerinin karşısına çıkan Makro, “Bu Ülkenin Marketi” mottosunun altını, kaliteli hizmet ağını daha da geliştirerek çiziyor.

Konseptine ve metrekarelerine uygun büyüklükte bir mağazanın bulunmadığı noktalarda müşterilerinin Makro kalitesinden mahrum kalmaması adına Makro Pratik konseptini geliştiren Makro, bu konseptteki ilk mağazasını, 7 Mayıs tarihinde, Ankara Şentepe´de açtı. Bu hamlesiyle müşterilerinden tam not alan Makro, onların hayatını ve alışveriş deneyimini kolaylaştırma konusunda hız kesmedi ve Ankara´da iki yeni Makro Pratik mağazasını daha hayata geçirdi. Gölbaşı ilçesinde, Bahçelievler Mahallesinde açılan Makro Pratik Gölbaşı şubesi, 297 metrekarelik bir alanda hizmet veriyor. 2 kasadan oluşan mağazada 6 kişilik personel ekibiyle hizmet veriliyor.

Keçiören ilçesinde, Yeşiltepe Mahallesi, Yeşilırmak Caddesinde hizmete giren Makro Pratik Yeşiltepe şubesi ise 305 metrekare alanda 2 kasa ve yine 6 kişilik personel ekibiyle hizmet veriyor.

Yeni konseptiyle Makro, daha küçük metrekarelerde müşterilerinin yine hem pek çok ihtiyacına cevap veriyor hem de sigara ve manav ürünleri konusundaki ihtiyaçlarını karşılıyor. Makro´nun Private Label ürünleri ve pazar lideri markalar da Makro Pratik´lerdeki yerini alıyor.

Paylaş :
Bu Makaleye Puan Verin
Yorum Yok

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalıdır.