a
HomeFİNANSİş Bankası Maximum Kart ile Motorlu Taşıtlar Vergisi 3 taksit

İş Bankası Maximum Kart ile Motorlu Taşıtlar Vergisi 3 taksit

İş Bankası Maximum Kart ile Motorlu Taşıtlar Vergisi 3 taksit

İş Bankası, müşterilerine Motorlu Taşıtlar Vergisi´nin 2015 yılı 1. taksitini İnternet Şubesi isbank.com.tr aracılığıyla ya da www.gib.gov.tr´den İş Bankası Maximum Kart´ları ile 3 taksitte ödeme fırsatı sunuyor.

2 Ocak – 2 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada 100 TL ve üzeri tutardaki Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini İş Bankası İnternet Şubesi isbank.com.tr´den ya da www.gib.gov.tr´den yapacak olan İş Bankası Maximum özellikli kredi kartı müşterileri ödemelerinde 3 taksit fırsatından yararlanıyor.

Vergisini İş Bankası kredi kartı ile ödeyenlere hizlial.com´da özel fırsatlar

Kampanyadan yararlanan müşteriler, Motorlu Taşıtlar Vergisi´ni taksitle ödeme kolaylığının yanı sıra Banka sisteminde kayıtlı cep telefonlarına iletilen kampanya kodunu kullanarak, Maximum Kart ile 28 Şubat´a kadar hizlial.com´dan yapacakları 500 TL ve üzeri peşin ya da taksitli alışverişlerinde anında 50 TL indirim fırsatından yararlanabilecekler.

2 Şubat´a kadar devam edecek kampanyadan İş Bankası Maximum Kartların yanı sıra Maximiles ve MercedesCard sahipleri de yararlanabilecek.

Paylaş :
Bu Makaleye Puan Verin
Yorum Yok

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalıdır.