a
HomeİŞ DÜNYASIIdeaSoft, en hızlı büyüyen E-Ticaret yazılım şirketi oldu

IdeaSoft, en hızlı büyüyen E-Ticaret yazılım şirketi oldu

IdeaSoft, en hızlı büyüyen E-Ticaret yazılım şirketi oldu

  1. Yaşında Büyümesini Sürdüren IdeaSoft, Ar-Ge´ye Gelirinin %30´unu Ayıracak

IdeaSoft, Türkiye´nin en hızlı büyüyen 100 firmasını belirleyen TOBB, TEPAV ve AllWorld Network´ün düzenlediği “Türkiye 100” programında, e-ticaret yazılımları alanında en hızlı büyüyen şirket olarak sektöründe ilk sırada yer aldı. Bu sene 10. Yılını kutlayan IdeaSoft, lider olduğu sektörde 5000´den fazla KOBİ´ye e-ticaret altyapısı sunuyor ve işletmelerin karlılığını artırmalarında önemli bir destek sunuyor. IdeaSoft Genel Müdürü Seyhun Özkara, büyümelerinde Ar-Ge ve satış sonrası destekle %98´e varan müşteri memnuniyetinin büyük pay sahibi olduğunu belirterek, IdeaSoft´un 2016 yılı kapsamında Ar-Ge çalışmaları için gelirinin %30´unu ayıracağını ve büyümelerini de bu yönde sürdüreceklerinin altını çizdi.

Dünyanın dört bir yanında hızlı büyüyen şirketleri tespit edip bu şirketlerin büyümelerine katkı sunan AllWorld Network´ün Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Türkiye Ekonomi Politikaları Araştırma Vakfı işbirliğinde hazırladığı Türkiye´nin en hızlı büyüyen ilk 100 şirketinin yer aldığı liste açıklandı. Çırağan Palace Kempinski Otel´de gerçekleştirilen toplantıda açıklanan “Türkiye “100 Programı”nda, IdeaSoft son dönemde %130´luk büyümeyle en hızlı büyüyen şirketler kistesine girdi ve kendi alanında ilk sırada yer alarak önemli bir başarı gösterdi.

IdeaSoft Genel Müdürü Seyhun Özkara konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Türkiye´de hizmet verdiğimiz 5000´den fazla KOBİ´nin e-ticaret alanındaki güvenilir iş ortağı konumundayız. 2005 yılında kurulduğumuz günden bu yana çok yol kat ettik ve bunları yaparken de Ar-Ge´ye büyük yatırım yaptık. Büyümemizde Ar-Ge ve satış sonrası destekle %98´e ulaşan müşteri memnuniyetimiz büyük pay sahibi. AllWorld Network´ün açıkladığı Türkiye 100 programı kapsamında kendi alanımızda ilk sırada olmamız bu anlamda bir tesadüf değil… 2016 yılı için Ar-Ge´ye ayırdığımız payı %30´a çıkartacak ve inovatif ürünlerimizle büyümemizi sürdüreceğiz.”

 

Paylaş :
Bu Makaleye Puan Verin
Yorum Yok

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalıdır.