a
HomeİŞ DÜNYASIHalkbank İnternet Şubesi yenilendi

Halkbank İnternet Şubesi yenilendi

Halkbank İnternet Şubesi yenilendi

Halkbank, tüm bankacılık işlemlerinin çok daha hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilmesi amacıyla internet şubesini yeniledi. Yenileme işlemi sonucunda internet şubesi ve çağrı merkezi ortak bir altyapı üzerinden hizmet vermeye başladı.

Halkbank, hizmete girdiği günden itibaren hem bireysel hem de kurumsal müşteriler tarafından yoğun olarak tercih edilen internet şubesini, işlemlerin daha hızlı ve kolay yapılabilmesini sağlamak amacıyla kullanıcı dostu hizmet ve menülerle yeniledi. Yenileme işlemi sonucunda internet şubesi ve çağrı merkezi ortak bir altyapı üzerinden hizmet vermeye başladı. Halkbank İnternet Şubesi´ne “Arbitraj” ve “Karta Bağlı Hesaba Havale” gibi yeni işlem türleri eklenirken aynı zamanda müşterilere daha fazla “Kolay İşlem Kaydetme” imkanı sağlandı.

Halkbank Bilgi Sistemleri ve Teknik Hizmetler Genel Müdür Yardımcısı Erol Göncü, Halkbank İnternet Şubesi´ndeki yenileme çalışmalarını şöyle değerlendirdi:

“İnternet şubemizi teknolojinin gelişen olanaklarına paralel olarak sürekli yeniliyoruz. Teknolojideki son gelişmelerin yansıtıldığı internet şubemizde, işlemlerin çok daha kısa sürede gerçekleştirilmesine altyapı sağladık. Çalışmalarımızın amacı, işlem çeşitliliğiyle ilk günden beri en zengin internet bankacılığı hizmetini sunan şubemizin öncü olma misyonunu sürdürmek, şubemizi daha ileri bir noktaya getirerek diğer bankaların internet şubeleriyle arayı açmak.”

Halkbank İnternet Şubesi yenileme çalışmaları sonucunda müşterilerin ödemelerini otomatik olarak takip eden “Ajandanız” menüsü, takvim eklenerek daha görsel ve kullanışlı hale getirilirken güvenlik ile ilgili tüm tanımlamalar ve başvurular tek bir güvenlik menüsü altında toplandı. Ayrıca halihazırda kullanılmakta olan kurumsal müşteriler için kademeli yetkilendirme yapısında iyileştirmeler yapıldı.

Halkbank Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bilgehan Kuru, Halkbank İnternet Şubesi´nde yapılan değişikliklerle müşteri hizmet kalitesini artırmaya yönelik uygulamalara bir yenisinin eklendiğini belirterek “Yenilikçi ve dinamik yapımızı yansıtan internet şubemiz, saniyelerin bile son derece kıymetli olduğu günümüzde bankacılık işlemlerinin zaman kaybı olmaksızın yapılmasını sağlayacak.” dedi.

Halkbank İnternet Şubesi´nin yenilenmesi sırasında bir önceki altyapıda bulunan tasarım kolaylıkları da muhafaza edildi. Müşterilere, ilk girilen ekranda tüm hesap ve nakit akışlarını takip edebilme imkanı sunan ve sektörde ilk olma ayrıcalığını taşıyan “Tek Ekran” özelliği yenilenen tasarımda da korundu. Ayrıca müşteri temsilcisi ile birebir irtibat kurabilme imkanı, kişiye özel mesajlar ve kampanyalar, anlık İMKB verilerinin izlenebildiği, kişiselleştirilebilir “Piyasalar” bölümü yeni tasarımda yer almaya devam ediyor.

Paylaş :
Bu Makaleye Puan Verin
Yorum Yok

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalıdır.