a
HomeEKONOMİEkonomi, Siyaset ve İş Dünyası Ödül Töreni Düzenlendi

Ekonomi, Siyaset ve İş Dünyası Ödül Töreni Düzenlendi

Ekonomi, Siyaset ve İş Dünyası Ödül Töreni Düzenlendi

“Ekonomi, Siyaset ve İş Dünyası Ödül Töreni”

Ekonomize Dergisi Ekonomi, Siyaset ve İş Dünyası Ödül Töreni ve 8. Yıl kutlaması 29 Nisan akşamı Ankara´da Rixos Otel´de düzenlendi. Bugüne kadar ülke ekonomisi, kültürel değerler gibi birçok konular üzerinde duran ve istikrarlı bir şekilde yol alan Ekonomize dergisi 8. Yaşına “Ekonomi, Siyaset ve İş Dünyası Ödül Töreni”nde siyaset ve iş dünyasının “ilham veren” “katkı sağlayan” ve “yönlendiren” isimleriyle birlikte adım attı.

Kalkınma Bakanlığı Bakan Yardımcısı Sayın Yusuf Coşkun´un katıldığı ödül töreninde TÜSİAV, GYİAD İÇGİAF, ANGİAD, GGYD ve dernek üyeleri, iş dünyasında da birçok isim de yer aldı.

 

Ekonomize Dergisi´nden Ankara´ya Ödül

Ödül töreninde kendi alanlarında markalaşmış birçok şirket çeşitli ödüllere layık görüldü. En çok dikkat çeken ödül ise Ankara´ya verilen ödül oldu. Kentsel Yapılanma Ödülü Ankara Büyükşehir Belediyesine verildi. Bu ödül Ankara´nın ülke başkentinden Avrupa başkenti olması ve uluslararası birçok ödüle layık görülmesiyle marka şehir olmasından dolayı verildi. Ödülü almak üzere Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Melih Gökçek adına Basın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı aldı.

 

Büyük Markalara Büyük Ödül

Yılın Başarılı Marka Ödülü Makro Marketlere verilirken ödülü Makro Marketler adına Genel Müdür Songör aldı. Maden Ekipmanları Sektöründe Başarı Ödülü CT Grup Maden Ekipmanları LTD.´ye verildi. Ödülü şirket adına Genel Müdür Tolga Çağlayan aldı. Bu yıl ki çevreci ödül kategorisinde ise Sürdürülebilir Çevre Ödülü yaptıkları çevresel projelerle dolayısıyla Şen Piliç´e verildi. Ödülü şirket adına Satış Müdürü Fazlı Bektaş aldı. Hedef Gıda bu Yılın Tedarikçisi Ödülü´ne layık görülürken yaptıkları kültürel lezzetler çalışması dolayısıyla Kültürel Lezzetleri Koruma Ödülü Fersan´ın oldu.

Ar – Ge Alanında İlk Ödüller Sağlık Alında Verildi.

Bu yıl ilk kez AR-Ge ve sağlık alanında birçok ödül sahiplerini buldu. İlaç Sektöründe Ar-Ge ve İnovasyon Ödülü HASBİOTEC´in olurken Arge Danışmanlığı Kategorisinde Uluslararası Başarı Ödülü´nü ise Klinar İlaç aldı. Kurumsal marka danışmanlığı kategorisindeki ödülünü ise Özel Edisan İletişim Bilimleri Akademisi aldı.

 

8 Yıl Pastası Kesildi.

Ödül törende aynı zamanda Ekonomize Dergisi´nin 8. yılını da kutladı. Derginin yıl pastasını başta Kalkınma Bakanlığı Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun başta olmak üzere Ekonomize Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Kadir Gürbüz ve çeşitli dernek başkanları ile birlikte kesti.

 

“Ekonomi, Siyaset ve İş Dünyası Ödül Töreni”nde Ödül Alanların Tam Listesi:

Türkiye – Avusturya Arasındaki Siyasi ve Ekonomi İlişkilerinde Sağladığı Katkılardan Dolayı “Başarı Ödülü” – Sirvan Ekici Avusturya Eyalet Milletvekili – Viyana Üniversitesi Öğretim Üyesi,

Sivil Toplum Kuruluşları Arasında Girişimcilik Eğitimleri Destek Ödülü – GYİAD,

“Sivil Toplum Başarı Ödülü” – ANGİAD,

“Yılın Başarılı Marka Ödülü” – MAKRO,

Maden Ekipmanları Sektöründe “Başarı Ödülü” – CT GRUP MADEN EKİPMANLARI LTD. ŞTİ.,

“Sürdürülebilir Çevre Ödülü” – ŞEN PİLİÇ,

“Gastronomi Dalında Ar-Ge İnovasyon Ödülü” – GASTRO AKADEMİ,

“Kültürel Lezzetleri Koruma Ödülü” – FERSAN,

“Yılın Başarılı Girişimci Ödülü” – VİTAMİN PARK ,

“İlaç Sektöründe Ar-Ge ve İnovasyon Ödülü” – HASBİOTECH,

“Arge Danışmanlığı Kategorisinde Uluslararası Başarı Ödülü” – KLİNAR İLAÇ,

İlaç Sektöründe Nadir Hastalıklarla İlgili Çalışmalardan Dolayı “Başarı Ödülü” – ACTELİON İLAÇ,

Sanayi İşbirliği Programlarına İlişkin Hukuki Çalışmalara Katkılarından Dolayı “Başarı Ödülü” Av. Şafak HERDEM – Kurucu Ortağı,

“Kurumsal Marka Danışmanlığı Marka Ödülü Kategorisinde Başarı Ödülü” – ÖZEL EDİSAN İLETİŞİM BİLİMLERİ AKADEMİSİ,

“Sağlık Turizmi Sektöründe Başarı Ödülü” – EFFECT TURİZM,

“Dijital Baskı Sektöründe Başarı Ödülü” – MATRİS TANITIM,

“Yılın Haber Ajansı” – ANADOLU AJANSI

Paylaş :
Bu Makaleye Puan Verin
Yorum Yok

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalıdır.