a
HomeSEKTÖRLERDoğal ürünler tek tıkla kapınızda

Doğal ürünler tek tıkla kapınızda

Doğal ürünler tek tıkla kapınızda

Kastamonu´nun bereketli topraklarında yetişen ürünler kastamonudogalurunler.com ile mutfaklarınıza kadar geliyor.

El değmemiş doğası ve oksijen deposu ormanları ile meşhur Kastamonu´da bulunan, İksir Hanım Çiftliği´nde mevsiminde toplanan meyvelerden üretilmiş katkısız reçeller, bölgeye özel Daday Üryanisi, koruma altına alınan Siyez Bulguru ve köy tarhanası gibi birçok lezzet kastamonudogalurunler.com `da sizleri bekliyor.

Şehirli sofralarda doğal beslenmeyi mümkün kılmayı hedefleyen Kastamonu Doğal Ürünler, sağlıklı beslenmeyi ve naturel tatları sevenleri tek tıkla sipariş verebilecekleri bir lezzetler dünyasına davet ediyor.

Kastamonudogalurunler.com `da enfes kokusu ve lezzetleri ile akıllara kazınacak reçel ve marmelat çeşitlerini, her kaşıkta şifaya bir adım daha yaklaşacağınız şekersiz elma, pancar ve doğal çam pekmezlerini, orman çiçekleriyle, dağ kekikleriyle beslenmiş hayvanların sütleriyle yapılan tereyağları, sadece bölgede yetişen üryani eriğini, siyez bulgurunu, özlenen lezzet köy tarhanası ve eriştelerini ve daha birçok sağlık dolu ürünü bulabilirsiniz.

Unutulmaya yüz tutmuş doğal beslenme alışkanlığının güvenini özlediyseniz siz de İksir Hanım Çiftliği´nin keyifli lezzet yolculuğuna davetlisiniz.

Paylaş :
Bu Makaleye Puan Verin
Yorum Yok

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalıdır.