a
HomeSEKTÖRLERBabanın elini değil kalbini tuttuğunu unutmaman için seninki bedava

Babanın elini değil kalbini tuttuğunu unutmaman için seninki bedava

Babanın elini değil kalbini tuttuğunu unutmaman için seninki bedava

Kiğılı, 8-21 Haziran tarihleri arasında “BABANIZ ve SİZİN” için hazırladığı özel t-shırtleri 19TL´ den satışa sunuyor. Ayrıca, gömlek alana kravatını hediye ediyor.

Kiğılı siz müşterilerini, uygun fiyat ve CardFinansla 7 taksit avantajı sunarak özel hissettirmeye devam ediyor. Kiğılı, 2009 İlkbahar – Yaz koleksiyonu, sadeliğin içindeki renkli duruşun en güçlü tasvirleriyle huzurlarınızda!

Erkek Modası´nın zamansız bir kavram olduğunu düşünen KİĞILI, yıllar sonrada modası geçmeyecek, hem iş hayatınızda hem de sosyal hayatınızda sahip olduğunuz duruşunuzu yansıtacağınız ve içerisinde kendi kişiliğinizi ortaya koyabileceğiniz bir koleksiyon sunuyor.

Koleksiyon oluşumunda, tasarımcıların bireysel dokunuşlarındansa, en çok Kiğılı Erkekleri´nin tercihlerine ve memnuniyetine kıymet veren Kiğılı, bu BAHAR koleksiyonunu iyimserlik, tutku ve sadakat duygularıyla yarattı.

Kiğılı, dünya çapındaki pazar için zor olan bir anda, İYİMSER´liğin gerekliliğine mutlak inanarak, başarmanın TUTKU´dan geçtiğini biliyor ve bu tutku duygusu ile müşterilerinin SADAKATİ için elinden geleni yapmaya özen gösteriyor.

Bu sezon YAZ´ın açık tonlarına inat siyah gölgeler, erkek gardrobunun liderinin koyu tonlar olduğunu ispatlıyor. Özel işçilikle inceltilmiş yenilikçi kumaşlar, UV ışınlarına başkaldıran bir kullanışlılıkta. Pasif desenlerin, düz filafil dokumaların çok alternatifli drop ve beden skalası ile hazırlandığı Takım Elbise ve Ceket koleksiyonu, % 100 yün – yün ipek – yün kaşmir ve bir kısmında da özel tercih edenleri için yün – terylen kompozisyonlar da hayat buldu.

Bu Yaz´a özel hazırlanan Marine Gömlek Koleksiyonu sınırlı sayıda üretildi. Hafta sonu rahatlığına ve şıklığına özen gösteren erkeklerin, yıkamalı koton pantolonlarla tercihi olabilecek bu gömlekleri, dileyen incecik mont lar ile dileyense blazer ceketler ile kombinleyebilecek.

Neredeyse transparanlaşan trikolar, soft tonlarda, düz desenlerin haricinde baklava desenleriyle buluştu.

Türkiye´de 145 mağazası ile hizmet veren Kiğılı, bu sezonda da, Paranızın Değerini Bilmeye devam edecek..Çünkü bu eşsiz koleksiyonu, en uygun fiyatlar la beğeninize sunuyor..

Paylaş :
Bu Makaleye Puan Verin
Yorum Yok

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalıdır.