a
HomeSEKTÖRLER14 Şubatın en çekici hediyesi: charma dore parfüm

14 Şubatın en çekici hediyesi: charma dore parfüm

14 Şubatın en çekici hediyesi: charma dore parfüm

Yeni koku trendleri ve akımlarını sonsuz bir tutku ile hayata geçiren charma dore, en yenilikçi 6 farklı kokusuyla çiftlerin hediye arama telaşına son veriyor. Hayatın en özel anlarından ilham alarak doğanın sunduğu eşsiz zenginliği, dinamik, yenilikçi ve yaratıcı dünyasında hiç bitmeyen tutkuyla harmanlayan charma dore, sizin ve sevgilinizin yeni tercihi olacak.
 

Kokunuz imzanız olsun

Her insan biriciktir. Her insanın kokusu kendine hastır. Charma dore, Privilege, The City, Noir, Narco De Blue, King, Desire serileri ile sizlerin hayatına yepyeni bir dokunuş kazandırıyor. En özel kokulara tutkuyla hayat veren Charma Dore parfümlerini lansman özel fiyatıyla https://charmadore.com/parfumler.html adresinden online olarak satın alabilirsiniz.

Charma dore hakkında
Charma Dore, hayatın en özel anlarından ve insan ruhundan ilham alıyor; doğanın sunduğu eşsiz zenginliğini, dinamik, yenilikçi ve yaratıcı dünyamızda hiç bitmeyen tutkumuzla harmanlıyor, en özel kokulara hayat vermeye devam ediyoruz.

Charma Dore uzman ekibi; 
Türkiye ve dünyadaki en son teknolojiye sahip üretim altyapılarını, kendi koku uzmanlığı ile harmanlayıp, yepyeni ve erişilmez ürünler geliştiriyor. Dünyanın çeşitli yerlerinde koku analizi yaparak, koku kütüphanesi altyapısını oluşturan charma dore ekibi; yaşayan bir çiçeğin ya da bitkinin, hatta bir bebeğin masum teninin kokusunu analiz edebilen teknolojiyle; doğadaki en muhteşem kokuları geliştirebiliyor. 
Yeni koku trendleri ve akımlarını sonsuz bir tutku ile takip eden ekibimiz, charma dore markasının en yenilikçi koku ve ürünlerle dünyada hak ettiği lider pozisyonu elde etmesi için emin adımlarla ilerliyor.

Paylaş :
Bu Makaleye Puan Verin
Yorum Yok

Üzgünüz, yorum formu şu anda kapalıdır.